O firmie

Firma

Firma

Od momentu powstania firma OVOPOL wyrosła na jednego z wiodących liderów rynku przetwórstwa jajczarskiego w Europie. Głównym celem działania jest zaspokajanie potrzeb wszystkich odbiorców, poprzez utrwalanie wysokich właściwości funkcjonalnych jaj w oparciu o zasady...

Poznaj szczegóły

Historia firmy

Historia firmy sięga roku 1951, kiedy została podjęta decyzja o rozpoczęciu działalności Państwowych Zakładów Jajczarskich. W tej formie przedsiębiorstwo funkcjonowało do roku 1997, w którym to nastąpiła jego prywatyzacja. Od tego momentu datuje się funkcjonowanie firmy pod nazwą OVOPOL Sp. z o.o.

Poznaj szczegóły
Historia firmy
Polityka jakości

Polityka jakości

Wierzymy, że bezpieczeństwo żywności nie podlega żadnym kompromisom, co poświadczają uzyskane przez firmę certyfikaty. Przykładamy również ogromną uwagę do jakości oferowanych produktów, dzięki czemu oferujemy naszym Klientom produkty z najwyższej półki.

Poznaj szczegóły

Polityka środowiskowa

Celem nadrzędnym Ovopolu w zakresie zarządzania środowiskiem jest zapewnienie ograniczenia wpływu naszych procesów na środowisko, co w konsekwencji przyczyni się do poprawy jego stanu.

Poznaj szczegóły
Polityka środowiskowa
Polityka jakości

Zrównoważony rozwój

Świadomy odpowiedzialności za wspólną przyszłość, Ovopol włącza się w proces odbudowy i ochrony naszej planety; optymalizując procesy produkcyjne w zakresie zużycia mediów, zmniejszając emisje zanieczyszczeń oraz ciągle monitorując aspekty środowiskowe. Firma angażuje...

Poznaj szczegóły

Od momentu powstania firma OVOPOL wyrosła na jednego z wiodących liderów rynku przetwórstwa jajczarskiego w Europie. Ciągła modernizacja oraz rozbudowa bazy technologiczno-produkcyjnej pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów.

O firmie

Informacje

Kontakt

OVOPOL Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 39,
67-100 Nowa Sól
tel. +48 68 387 32 51,
e-mail

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
OVOPOL nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij