Polityka jakości

Wierzymy, że bezpieczeństwo żywności nie podlega żadnym kompromisom, co poświadczają uzyskane przez firmę certyfikaty. Przykładamy również ogromną uwagę do jakości oferowanych produktów, dzięki czemu oferujemy naszym Klientom produkty z najwyższej półki.

Laboratorium

Nowocześnie wyposażone laboratorium pozwala na szybkie i precyzyjne wykonywanie analiz parametrów mikrobiologicznych oraz fizykochemicznych. Każda wyprodukowana partia wyrobu jest kontrolowana pod kątem zgodności z wymaganiami specyfikacji oraz wymaganiami Klientów. Okresowej kontroli podlegają również fermy drobiu, które dostarczają surowiec do zakładu. Udokumentowany zapis każdego etapu produkcji oraz wysoka świadomość personelu jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa oraz identyfikowalności każdej wyprodukowanej partii.

Certyfikaty

Wdrożony i certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności wg FSSC 22000 przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych urządzeń technologicznych jest gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego produktów. Firma wdrożyła i certyfikowała także system zarządzania bezpieczeństwem żywności według BRC Food Safety oraz system zarządzania środowiskowego wg ISO 14001.

Certyfikaty bezpieczeństwa żywności

Certyfikaty potwierdzające pochodzenie surowca

Certyfikaty środowiskowe

Od momentu powstania firma OVOPOL wyrosła na jednego z wiodących liderów rynku przetwórstwa jajczarskiego w Europie. Ciągła modernizacja oraz rozbudowa bazy technologiczno-produkcyjnej pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów.

O firmie

Informacje

Kontakt

OVOPOL Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 39,
67-100 Nowa Sól
tel. +48 68 387 32 51,
e-mail

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
OVOPOL nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij