Zrównoważony rozwój

Świadomy odpowiedzialności za wspólną przyszłość, Ovopol włącza się w proces odbudowy i ochrony naszej planety; optymalizując procesy produkcyjne w zakresie zużycia mediów, zmniejszając emisje zanieczyszczeń oraz ciągle monitorując aspekty środowiskowe. Firma angażuje się w działania pro środowiskowe i edukacyjne.

Program inicjatyw społecznych

Jako firma zaangażowana społecznie, Ovopol stworzył program wspierania inicjatyw lokalnych, który dał podstawy do opracowania „Regulaminu wsparcia inicjatyw społecznych”. Każdy projekt, którego celem jest rozwój mieszkańców lokalnej społeczności lub pomoc najuboższym oraz potrzebującym jest małym krokiem w kierunku lepszego jutra.

Od momentu powstania firma OVOPOL wyrosła na jednego z wiodących liderów rynku przetwórstwa jajczarskiego w Europie. Ciągła modernizacja oraz rozbudowa bazy technologiczno-produkcyjnej pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów.

O firmie

Informacje

Kontakt

OVOPOL Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 39,
67-100 Nowa Sól
tel. +48 68 387 32 51,
e-mail

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
OVOPOL nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij