Firma

Od momentu powstania firma OVOPOL wyrosła na jednego z wiodących liderów rynku przetwórstwa jajczarskiego w Europie. Głównym celem działania jest zaspokajanie potrzeb wszystkich odbiorców, poprzez utrwalanie wysokich właściwości funkcjonalnych jaj w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Bazując na podstawowych jego elementach - ekonomia, środowisko, społeczeństwo - firma dąży do ciągłego doskonalenia oraz konsekwentnej realizacji postawionych celów.

03 000 000
wybijanych dziennie jaj
07 000
ton proszków produkowanych rocznie
02
zakłady produkcyjne w Nowej Soli
0140
zatrudnionych pracowników
Nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie

Gwarantujemy bezpieczeństwo żywności oraz zapewniamy funkcjonalność wyrobów porównywalną ze świeżymi jajami.
Ciągła modernizacja oraz rozbudowa bazy technologiczno-produkcyjnej pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów.
Połączenie sprawdzonych rozwiązań z innowacyjnymi pomysłami pracowników decyduje o ciągłym rozwoju technologicznym firmy. Ovopol wierzy, że poprzez ciągłe doskonalenie bazy technologicznej doskonali również swoje produkty, przez co zyskuje zaufanie klientów.

Dział rozwoju

Dział rozwoju to przede wszystkim zaawansowana technologia, najwyższej klasy specjaliści oraz ścisła współpraca z instytutami naukowo-badawczymi. Efektem tej synergii jest produkcja wysoko specjalistycznych produktów izolowanych z treści jaj. Substancje te służą jako dodatki do żywności, pasz oraz do produkcji leków i kosmetyków.

Dział rozwoju
surowiec

surowiec

Surowcem do produkcji suszonych artykułów są świeże jaja kurze, pochodzące z największych ferm kur niosek w Polsce oraz w krajach ościennych. Fermy te prowadzą chów w systemie klatkowym, jak również w systemach alternatywnych (ściółkowym, wolny wybieg). Wszystkie współpracujące fermy posiadają stały nadzór weterynaryjny oraz są auditowane przez Dział Jakości co najmniej raz do roku.  Ścisła współpraca z właścicielami ferm daje nam pewność stałej i wysokiej jakości dostarczanego surowca. Tylko z jaj najwyższej jakości możemy otrzymać produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Od momentu powstania firma OVOPOL wyrosła na jednego z wiodących liderów rynku przetwórstwa jajczarskiego w Europie. Ciągła modernizacja oraz rozbudowa bazy technologiczno-produkcyjnej pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów.

O firmie

Informacje

Kontakt

OVOPOL Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 39,
67-100 Nowa Sól
tel. +48 68 387 32 51,
e-mail

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
OVOPOL nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij