WSPÓŁPRACA

Etyka biznesu jest jedną z podstaw funkcjonowania firmy, dlatego Ovopol stosuje jasne i klarowne zasady współpracy opisane w „Ogólnych Warunkach Sprzedaży”* i „Ogólnych Warunkach Zakupów”*. Ovopol skupia się nie tylko na klientach i ich potrzebach, ale również dba o to, aby dostawcy surowca odczuwali satysfakcję ze współpracy.

*Niniejsze warunki współpracy zawarte w OWS i OWZ mają zastosowanie wyłącznie w odniesieniu do przedsiębiorców. Ich stosowanie do sprzedaży indywidualnej (konsumenckiej) jest wyłączone.

Od momentu powstania firma OVOPOL wyrosła na jednego z wiodących liderów rynku przetwórstwa jajczarskiego w Europie. Ciągła modernizacja oraz rozbudowa bazy technologiczno-produkcyjnej pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktów.

O firmie

Informacje

Kontakt

OVOPOL Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 39,
67-100 Nowa Sól
tel. +48 68 387 32 51,
e-mail

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
OVOPOL nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Zamknij